Sosyal Medya

Sosyal Medya

Kristal Yatak Terapisi

Ana Sayfa - - Kristal Yatak Terapisi

Kristal Yatak Terapisi

Günümüzün stresle dolu dünyasında, herkesin zihinlerini sakinleştirmeye, bedenlerini tekrar yaşam enerjisiyle doldurmalarını sağlayacak fırsatı kendilerine tanımaları gerekiyor. Yoksa Günlük koşuşturma içinde işteki, evdeki roller ve sorumluluklar getirdiği yüklerle enerjimizi tükeniyor, öfkeleniyor, üzülüyor, kendimizi yorgun, tükenmiş ve dengesiz hissediyoruz.

Tekrar dengeye gelmek içinde zihnimizi ve bedenimizi dengeye getirecek bir çok terapi uygulamalarına yöneliyor ve hayatımıza almaya uygulamaya çalışıyoruz.

Bu terapi uygulamalarının son zamanlarda en yenisi ve heyecan verici olanı ise derinleşme , kas gevşemesi ve kristallerin iyileştirici gücünü birleştiren Kristal Yatak Işık Terapisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kristal Yatak Nedir?

Vücudumuzdaki her çakra bölgesine renkli ışıkları yansıtacak özel kesilmiş kuark kristalleri çakra bölgelerine denk getirilecek şekilde ayarlanır ve kristallerden gelen renkli ışıklar çakra bölgelerine enerji iletir ve ilgili çakra bölgelerini temizlemeye başlar.

Kristal Yatak Terapisini Kimler Almalı?

Kendini daha iyi hissetmek isteyen, vücudunda kırgınlık hisseden ve kaygı ve stres hisseden her yaştan kişiler bu uygulamayı alabilir.

Kristal Yatak Terapisinin Faydaları

  • Bedenin Enerji Sistemini Temizler, Yeniden Şarj Eder Ve Dengeye Getirir.
  • Bedene Dinçlik Verir Bedenin Enerjisini Yükseltir.
  • Derin Bir Huzur Ve Rahatlama Sağlar.
  • Bütün Duyuları Aktive Eder.
  • Ruh-Beden-Zihin İlişkisinin Dengede Olmasını Sağlar
  • Daha Derin Ve Rahat Uyuma Sağlar.
  • Zinde Sağlıklı Olma Hissi Verir.

Kristal Yatak Terapisi Ne Kadar Sürer?

Kristal Yatak terapisi kişinin yaşına ve beden sağlığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ruhsal-Duygusal-Zihinsel olarak kendini iyi hissetmeyenler için 45 dk. Daha iyi hissettikçe 20-30 dakika yeterli olacaktır.

kristal yatak terapisi Kendileri için daha iyi bir yaşamı inşa etmek isteyen ve hayatlarını duygusal zihinsel ve ruhsal dengede götürmek isteyen herkes için müthiş bir fırsat sunmaktadır.

 

*Formu doldurmanıza istinaden randevu için geri dönüş yapılacaktır.

 

Kristallerden Gelen ŞifaKristal Yatak Terapisi

Kendini daha iyi hissetmek isteyen, vücudunda kırgınlık hisseden ve kaygı ve stres hisseden her yaştan kişiler bu uygulamayı alabilir.