Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/lotusaca/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1370
Kristal Yatak Terapisi - Lotus Academy Turkey

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Kristal Yatak Terapisi

Ana Sayfa - - Kristal Yatak Terapisi

Kristal Yatak Terapisi

Günümüzün stresle dolu dünyasında, herkesin zihinlerini sakinleştirmeye, bedenlerini tekrar yaşam enerjisiyle doldurmaya ihtiyacı var. Yoksa Günlük koşuşturma içinde işteki, evdeki roller ve sorumluluklar getirdiği yüklerle enerjimizi tüketiyor, öfkeleniyor, üzülüyor, kendimizi yorgun, tükenmiş ve dengesiz hissediyoruz.

Tekrar dengeye gelmek için de zihnimizi ve bedenimizi dengeye getirecek bir çok terapi uygulamalarına yöneliyor ve hayatımıza almaya uygulamaya çalışıyoruz.

Bu terapi uygulamalarının son zamanlarda en yenisi ve heyecan verici olanı ise derinleşme, kas gevşemesi ve kristallerin iyileştirici gücünü birleştiren Kristal Yatak Işık Terapisi olarak karşımıza çıkıyor.

Kristal Yatak Nedir?

Vücudumuzdaki çakralara denk gelecek şekilde ayarlanmış özel kesim kuvars kristalleri ile yansıtılan ışık, çakralarımızda oluşan blokajı gidermeye ve şifalanmaya vesile olmaktadır.

Kristal Yatak Terapisini Kimler Almalı?

Kendini daha iyi hissetmek isteyen, vücudunda kırgınlık hisseden ve kaygı ve stres hisseden her yaştan kişiler bu uygulamayı alabilir.

Kristal Yatak Terapisinin Faydaları

  • Bedenin Enerji Sistemini Temizler, Yeniden Şarj Eder Ve Dengeye Getirir.
  • Bedene Dinçlik Verir Bedenin Enerjisini Yükseltir.
  • Derin Bir Huzur Ve Rahatlama Sağlar.
  • Bütün Duyuları Aktive Eder.
  • Ruh-Beden-Zihin İlişkisinin Dengede Olmasını Sağlar
  • Daha Derin Ve Rahat Uyuma Sağlar.
  • Zinde Sağlıklı Olma Hissi Verir.

Kristal Yatak Terapisi Ne Kadar Sürer?

Kristal Yatak terapisi kişinin yaşına ve beden sağlığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Danışmanlarımız tarafından yapılacak değerlendirmeye göre uygulama süresi 20 ile 40 dakika arasında değişmektedir.

Kristal yatak terapisi Kendileri için daha iyi bir yaşamı inşa etmek isteyen ve hayatlarını duygusal zihinsel ve ruhsal dengede götürmek isteyen herkes için müthiş bir fırsat sunmaktadır.

 

*Formu doldurmanıza istinaden randevu için geri dönüş yapılacaktır.

 

Kristallerden Gelen ŞifaKristal Yatak Terapisi

Kendini daha iyi hissetmek isteyen, vücudunda kırgınlık hisseden ve kaygı ve stres hisseden her yaştan kişiler bu uygulamayı alabilir.